שפיכה מוקדמת, זרע, אורגזמה, קשיי אורגזמה, בעיות שופכה, סיאליס, ויאגרה  

טבעי 

ויאגרה

 תחליף

 
שפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת

רבים מנוטלי כמוסת הנטוראון, נוטלים כמוסה זו כפתרון לשפיכה מוקדמת, אז אם כן מהי שפיכה מוקדמת?, האם זה כזה רציני כמו שזה נשמע, והאם יש לזה בכלל פתרונות כלשהם? על כל ננסה לענות במאמר הנ"ל.

ראשית יש לומר כי שפיכה מוקדמת היא מצב בו גברים אינם מסוגלים לשלוט על שפיכת הזרע ובנוסף גם על האורגזמה אשר מתלווה לשפיכת הזרע, בעת קיום של סקס עם אשה (או עם גבר). במונחים אבסולוטיים נוהגים להגדיר את השפיכה המוקדמת כשפיכה שקורת תוך 2 דקות מרגע חדירת איבר המין הגברי (פין) אל איבר המין הנשי (ואגינה).

ישנן סיבות אפשריות לשפיכה מוקדמת אצל הגבר.

סיבה אחת יכולה להיות קשורה לגורמים פסיכולוגיים ומצב נפשי בעייתי אשר משפיע על התפקוד המיני. מצב של חרדה, דכאון, או לחץ נפשי כבד יכולים להביא ישירות לשפיכה מוקדמת. גם בעיות בבית כמו גירושין, מוות וכדומה יכולים להשפיע לרעה ולהביא לשפיכה מוקדמת.

גורמים פיזיולוגים גם הם יכולים להביא לשפיכה מוקדמת. דלקת בערמונית או ליקוי במערכת העצבים יכול להביא לשפיכה מוקדמת. גם תרופות יכולות לפגוע ביכולתו של הגבר במיטה. 

גורמים גנטים גם הם יכולים להשפיע על שפיכה מוקדמת.

על כן במידה ויש לכם בעיה של שפיכה מוקדמת, אנו ממליצים לכם לנסות את כמוסת נטוראון שתעזור לכם באופן נקודתי בבעיה ותביא לשיפור בחיי המין שלכם ללא כל צל של ספק. שימוש נכון בכמוסה מסוג זה תביא לידי כך שתוכלו לשלוט היטב על האורגזמה ולהמנע ממנה בעת הצורך. העובדה כי הכמוסה טבעית (בניגוד לתרופות כמו ויאגרה או סיאליס), תסיר כל חשש מבעיות לוואי כאלו או אחרות.

שפיכה מוקדמת, זרע, אורגזמה, קשיי אורגזמה, בעיות שופכה, סיאליס, ויאגרה
© NatureOn All rights reserved | by Profet