כדורי ויאגרה, כמוסות סיאליס, חנות טבע, גלולות לזיקפה, גלולת ויאגרה, ויגארה לגבר, ואגרה לזיקפה  

טבעי 

ויאגרה

 תחליף

 
ויאגרה טבעית בחנות טבע
דוד ,מנהל החנות לטבע שבה אני עובדת , מטיל עלי כל הזמן תפקידים מעצבנים, פעם תסדרי את המדפים, עשי סדר במחסן וכו'. אני לא צריכה לספר לכם עד כמה הסנג'ורים האלה שנואים עלי. אתמול המטלה הייתה מסוג אחר, הייתי אמורה לראיין לקוחות אשר קונים כדורי ויאגרה טבעית וסיאליס טבעי. המטלה הזו נשמעה לי משעשעת וניגשתי במרץ רב לבצעה.

הלקוח הראשון היה גבר בן 45 . תחילה הוא היה נבוך, אך עד מהרה דיבר בשטף וסיפר כי הוא קונה כדורי ויאגרה אך כל החברים שלו לוקחים ממנו ומחסלים לו את הכול. "אני קונה והם מחסלים" ועוד הוסיף ואמר כי כדורי הויאגרה  הטבעית החזירו לחיו את התשוקה ואת ההנאה מחיי המין. הלקוח השני שקנה באותו יום היה בחור צעיר כבן 25 בערך .  בדף המשוב הוא כתב כי מאז השימוש בכדורי סיאליס טבעי בעיית השפיכה המוקדמת שלו הגיעה לפתרונה. בחור נאה ומטורזן נכנס אל החנות נגש הישר אל מדפי כדורי הויאגרה הטבעית וקנה שתי חפיסות. הוא ספר כי הוא יוצא לשייט בקאריביים, וכי הוא צריך להיות מוכן לכל הזדמנות שתזדמן לו. הוא הוסיף ואמר כי יש לו מוניטין של פנתר. "על מוניטין צריך לשמור גם עם מקבלים קצת עזרה.".
 
בשעות הצהרים נכנסו לחנות גבר ואישה וביקשו בטון תקיף כדורי סיאליס טבעי. לדבריהם מאז ששניהם החלו ליטול את הגלולה  אין בעיות של זיקפה, אין בעיות של חוסר חשק , וכאבי ראש . הם נהנים מחיי מין מהנים ומספקים. אפילו טוב יותר מהביצועים בגיל עשרים. בשעות הערב נכנס לחנות אלמן חביב אשר סיפר כי הוא אבד את אשתו האהובה לפני שנתיים. הוא אהב אותה אהבת נפש וכי מעולם לא היה עם אישה אחרת. אבל עתה, הבדידות גוברת, ולגוף צריכים משלו "יש לי מחזרות. אבל אני חושש שאני לא אצליח לתפקד עם אישה אחרת". רופא המשפחה המליץ לו על כדורי ויאגרה טבעית. הוא הבטיח כי יחזור וידווח כיצד כבש את חברתו החדשה.
 
 
בערב דוד בקש בעניין רב לקרוא את רשימותיי. הוא קרא בצימאון רב ואף שאל שאלות וגילה עניין רב.
 
מה אתם אומרים ה"מחקר" הזה היה לצרכיו הפרטיים של דוד ? מה גם דוד משתמש בסיאליס טבעי ?
כדורי ויאגרה, כמוסות סיאליס, חנות טבע, גלולות לזיקפה, גלולת ויאגרה, ויגארה לגבר, ואגרה לזיקפה
© NatureOn All rights reserved | by Profet